Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Увага! Пропонуємо на акційних умовах придбати до 31.12.2018 р. базу даних "Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських Директив, в тому числі «Нового підходу»..." для ІС «Леонорм-інформ» з оновленням цієї бази даних на 2018 та 2019 роки! Докладніше...

Рос. Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

 

ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

від 18.09.2015 р. N 02.02/871-I

Доводимо до відома, що 20.09.2015 набирає чинності Закон України від 22.07.2014 N 1602-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів" (далі - Закон), яким внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про питну воду та питне водопостачання", "Про захист прав споживачів", "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" та ін. і викладено в новій редакції Закон України "Про безпечність та якість харчових продуктів".

Звертаємо увагу, що згідно зі змінами, внесеними до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", з 20.09.2015 року дія цього Закону не поширюється на харчові продукти, крім харчових продуктів, щодо яких проводяться санітарно-епідеміологічні розслідування захворювань, спричинених інфекційними хворобами, масовими неінфекційними захворюваннями, отруєннями та радіаційним ураженням людей.

Крім того, прийнятим Законом України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" не передбачені повноваження Держсанепідслужби з надання експлуатаційних дозволів та висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи харчових продуктів. При цьому необхідно враховувати положення Закону України "Про дитяче харчування" щодо проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи дитячого харчування.

З зазначеного питання просимо поінформувати територіальні центри надання адміністративних послуг.

Що стосується здійснення державного контролю вантажів з харчовими продуктами просимо користуватися рекомендаціями, наданими спільним листом Держветфітослужби від 18.09.2015 N 15-1-1-14/24288 та Держсанепідслужби від 18.09.2015 N 02.02/869-I (копія додається) (див. окремо в базі), та враховувати те, що у разі проведення медико-санітарного контролю вантажів з харчовими продуктами (в рамках Міжнародних медико-санітарних правил, ВООЗ, 2005 р.), такий контроль здійснюється без пред'явлення висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Звертаємо увагу, що звернення заявників щодо проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи харчових продуктів, які надійшли до моменту набрання чинності Закону України від 22.07.2014 N 1602-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів", підлягають опрацюванню.

Просимо цей лист довести до відома підпорядкованих структурних підрозділів та зацікавлених осіб для врахування у роботі.

Додаток: на 2 арк.

 

Т. в. о. Голови

С. В. Протас

 


Назад

 Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2018, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені