Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! АКЦІЇ, що діють з 01.12.2017 р. на придбання оновлення бази даних "Електронний каталог бібліографічних описів національних та міждержавний стандартів України"!  Докладніше...

Рос. Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook Сторінка "ЛЕОНОРМ" на twitterk
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 січня 2016 р. N 89

Київ

Про внесення змін до Порядку розроблення та затвердження норм, правил і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку розроблення та затвердження норм, правил і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1997 р. N 163 (Офіційний вісник України, 1997 р., числа 7, 8, с. 47; 2001 р., N 33, ст. 1545), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 75

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку розроблення та затвердження норм, правил і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки

1. Пункт 2 викласти в такій редакції:

"2. Нормативні документи розробляються органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки в межах його повноважень, визначених законодавством.".

2. Пункт 3 виключити.

3. У пункті 4 слова "нормативно-правовими актами (керівними документами, наказами, інструкціями, правилами тощо) органів державного регулювання та підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління цих органів, у межах їх повноважень" замінити словами "органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки в межах його повноважень".

4. У пункті 5:

1) в абзаці першому:

після слова "розробляються" доповнити словами "органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки і";

слово "державних" виключити;

слова "органів державного регулювання" замінити словами "органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки";

2) в абзаці другому слова "органами державного регулювання відповідно до їх повноважень" замінити словами "органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки".

5. Пункт 6 після слів "з урахуванням" доповнити словами "досвіду експлуатації, висновків з аналізу безпеки діючих ядерних установок, досвіду провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії в Україні та інших країнах,".

6. Пункт 7 після слова "затвердженого" доповнити словами "органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки".

7. У пункті 8 після слів "документів з" доповнити словами "питань провадження", а слова "визначають Мінекоресурсів, Держатомрегулювання, МОЗ та інші органи державного регулювання" замінити словами "визначає орган державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки".

8. Пункт 9 викласти в такій редакції:

"9. Побудова, виклад та оформлення нормативних документів здійснюються відповідно до законодавства з урахуванням вимог ЄС, міжнародних організацій у галузі використання ядерної енергії.".

9. Абзац перший пункту 10 викласти в такій редакції:

"10. Норми і правила з ядерної та радіаційної безпеки затверджуються наказом органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки.".

10. Пункт 13 виключити.

11. У пункті 14 після слова "відгук" доповнити словами "та погодження", а слова "відповідним органам державного регулювання" замінити словами "органу державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки".

____________


Назад Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2018, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені