Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

НІЦ "ЛЕОНОРМ" працює та продовжує надавати доступ до своїх продуктів та послуг та поширювати офіційні копії стандартів. Кожен із нас має працювати заради України та нашої перемоги!

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс:  +38(032)2601151, +38(050)8065311.

ДП «УкрНДНЦ» видав низку національних стандартів українською мовою:

 • ДСТУ 7099:2021 "Продукція безалкогольної промисловості. Методи визначення органолептичних показників, об’єму продукції та герметичності закупорювання"
  Цей стандарт поширюється на продукцію безалкогольної промисловості (рідкі безалкогольні напої, сиропи, концентрати та екстракти, колер тощо) та встановлює методи визначення органолептичних показників продукції (зовнішній вигляд, прозорість, колір (забарвлення), смак, аромат; для концентрату та екстракту, колеру — розчинність у воді та сторонні домішки), об’єму продукції, зовнішнього оформлення пляшок, пакетів, металевих і скляних банок та бочок (кег) з продукцією, а також герметичності їхнього закупорювання.
  Стандарт набуде чинності 2023-03-05.
  Кількість сторінок документу = 31.

 • ДСТУ 9112:2021 "Кирилично-латинична транслатерація та латинично-кирилична ретранслітерація українських текстів. Правила написання"
  Цей стандарт поширюється на будь-які українські тексти, які потрібно транслітерувати за допомогою латинського алфавіту. Стандарт не поширюється на тексти іншими мовами. Цей стандарт застосовують для кирилично-латиничної транслітерації (латинізації) і ретранслітерації на кирилицю (зворотної транслітерації) українських текстів:
  — у міжнародних інформаційних базах і багатомовних текстових корпусах;
  — у міжнародних інформаційних системах;
  — у наукометричних системах;
  — у документах, які засвідчують фізичну чи юридичну особу;
  — у друкованій продукції (географічні карти, монографії, довідники тощо);
  — для реквізитів бланків офіційних документів (угод, листів, протоколів, актів тощо) й адрес на конверті, що містить офіційний документ;
  — на вивісках і дорожніх щитах для позначення назв вулиць, закладів, організацій, установ і населених пунктів;
  — у телекомунікаційних мережах;
  — на транспортних засобах та інших об’єктах, які перебувають під юрисдикцією України;
  — для товарних знаків і рекламних текстів;
  — для назв клубів і спортивних команд; — в інших випадках, коли виникає потреба транслітерувати чи ретранслітерувати українські тексти.
  Цей стандарт установлює правила транслітерації на українську латиницю та ретранслітерації на кирилицю текстів, написаних давньоукраїнським, староукраїнським і новоукраїнським алфавітами.
  Стандарт набуде чинності 2022-04-01.
  Кількість сторінок документу = 36.

 • ДСТУ 8209:2015 "Буряки цукрові. Показники якості насіння, приймання, підготовлення його на насіннєвих заводах до сівби та методи їх визначання"
  Цей стандарт поширюється на методи контролювання показників якості насіння цукрових буряків під час приймання насіння та підготовлення його до сівби на насіннєвих заводах.
  Стандарт набув чинності
  2017-04-01.
  Кількість сторінок документу = 11.

 • ДСТУ 8521:2015 "Живці квіткових культур. Технічні умови"
  Цей стандарт поширюється на укорінені живці квіткових культур групи ґрунтопокривних багаторічників, які вирощують для озеленення:
  альтернантера, армерія, бегонія, геліотроп деревоподібний, гнафаліум, горлянка повзуча, гусимець альпійський, ірезіне Ліндена, ірезіне Хербста, очиток, колеус Блюма, жовтозілля, костриця овеча, мезембріантемум, молочай красивий, пеларгонія (калачики, герань), петунія садова, портулак крупноквітковий, роговик, сантоліна (сантоліна кипарисоподібна, сантоліна зеленувата), сухоцвіт, тіарка, флокс Друммонда, цератостигма. Продукцію призначено для реалізації оптом і в роздріб.
   
  Стандарт набув чинності
  2017-07-01.
  Кількість сторінок документу = 10
  .

 • ДСТУ 8487:2015 "Саджанці декоративних ліан (плющі — HEDERA L.). Технічні умови"
  Цей стандарт поширюється на саджанці декоративних ліан — плющів, що вирощують як у відкритому (Південь та Захід України), так і в закритому ґрунті (на всій території України) як коренелазні ліани; ґрунтопокривні, ампельні рослини; як діжкова та горшкова культура. Продукцію призначено для реалізації оптом і в роздріб.
  Стандарт набув чинності
  2017-07-01.
  Кількість сторінок документу = 12
  .


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс:  +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.