Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ ISO/TR 13570-2:2023 (ISO/TR 13570-2:2014, IDT) "Колісні крісла. Частина 2. Типові значення та рекомендовані межі розмірів, маси та маневрового простору, встановлені в ISO 7176-5"
    Цей стандарт установлює типові значення та рекомендовані межі розмірів, отриманих за результатами вимірювань згідно з ISO 7176-5. У цьому стандарті наведено типові значення та рекомендовані межі важливих розмірів колісного крісла (готового для використання, складеного або розібраного), простору для повороту або розвороту між обмежувальними стінками та деякі розміри, корисні для оцінювання зручності використання колісного крісла, а також визначення маси колісного крісла. Його призначено для використання особами, що призначають колісні крісла, клініцистами, користувачами колісних крісел або виробниками. Цей стандарт установлює типові значення та рекомендовані межі розмірів, коли колісне крісло зайняте, та деякі робочі зони під час виконання особливих завдань, що виникають у повсякденному житті. У цьому стандарті наведено типові значення та рекомендовані межі технічних розмірів, небезпечних для роботи колісного крісла. Цей стандарт поширюється на колісні крісла з ручним керуванням та на колісні крісла з електричним приводом (зокрема скутери).
    Стандарт набуде чинності  2024-04-01.
    Кількість сторінок документу = 35

  • ДСТУ EN 771-6:2022 (EN 771-6:2011+A1:2015, IDT) "Камені стінові. Технічні умови. Частина 6. Вироби стінові з натурального каменю"
    Цей  стандарт визначає характеристики та вимоги до показників каменів стінових, виготовлених із натурального каменю, для яких основне передбачене використання ― це звичайні, облицювальні, або відкриті елементи мурування в несучих будівлях та для цивільної інженерії. Ці вироби призначені для будь-яких форм облицювальних стін або довільних мурувань, охоплюючи повнотілі, порожнисті, перегородкові, утримувальні та зовнішнє мурування димоходів. Вони можуть забезпечити протипожежний захист, теплоізоляцію, звукоізоляцію та звукопоглинання. Цей стандарт охоплює всі форми не прямокутного паралелепіпеда, спеціальні форми та добірні елементи для внутрішнього та зовнішнього застосування виробів стінових із природного каменю. Цей стандарт визначає експлуатаційні показники, наприклад, міцність, петрографічний опис, густину, пористість, точність розмірів, теплопровідність, водопоглинання та морозостійкість, а також передбачає оцінювання та перевіряння сталості показників (AVCP) продукції відповідно до цього стандарту. Стандарт містить вимоги щодо маркування продукції, на яку поширюється дія цього стандарту.
    Цей стандарт не поширюється на багатоповерхові панелі, натуральний камінь для мощення, прокладки димоходів, а також на вироби, призначені для використання у якості вологонепроникного покриття.
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 32

  • ДСТУ EN 998-1:2023 (EN 998-1:2016, IDT) "Технічні умови розчину для кладки. Частина 1. Розчин для зовнішнього та внутрішнього штукатурення"
    Цей стандарт застосовують до заводських розчинів для штукатурення на основі неорганічних в’яжучих для зовнішнього та внутрішнього використання на стінах, стелях, колонах та перегородках. Він містить визначення та кінцеві вимоги до показників. Цей стандарт передбачає оцінювання та перевіряння стабільності експлуатаційних характерис тик (AVCP) продукції згідно з цим стандартом. Долучено вимоги до маркування продукції, охопленої цим стандартом.
    Він не поширюється на штукатурні розчини, у яких сульфат кальцію є основною активною в’яжучою речовиною.
    Сульфат кальцію можна використовувати як додаткову в’яжучу речовину разом з повітряним вапном. Якщо повітряне вапно є основною в’яжучою речовиною, розчин для зовнішнього та внутрішнього штукатурення охоплено цим стандартом. Якщо основною в’яжучою речовиною є сульфат кальцію, на розчин поширюється дія EN 13279.
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 22

  • ДСТУ EN 998-2:2023 (EN 998-2:2016, IDT) "Технічні умови розчину для кладки. Частина 2. Розчини для кладки"
    Цей стандарт встановлює вимоги до розчинів для кладок заводського виготовлення (улаштування основи, заповнення та розшивка швів) для використання в кам’яних стінах, колонах і перегородках (наприклад, облицювальна та оштукатурена кладка, несні або ненесні кам’яні конструкції для будівель і споруд цивільного будівництва). Цей стандарт визначає для розчинової суміші характеристики, пов’язані з терміном придатності, вмістом хлоридів, вмістом повітря, реологією та часом коригування (тільки для тонкошарового розчину). Для затверділого розчину він визначає, наприклад, характеристики, пов’язані з міцністю на стиск, міцністю зчеплення, щільністю, виміряними згідно з відповідними методами випробовування, що містяться в окремих стандартах. Цей стандарт передбачає оцінку та перевірку стабільності експлуатаційних характеристик (AVCP) продукції згідно з цим стандартом. Включено вимоги до маркування продукції, охопленої цим стандартом. Цей стандарт поширюється на розчини для кладки, визначені в розділі 3, за винятком розчину, виготовленого на місці. Однак цей стандарт або частину цього стандарту можна використовувати разом із правилами застосування та національними специфікаціями, що охоплюють будівельний розчин,
    виготовлений на місці.
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 23

  • ДСТУ EN 1365-2:2023 (EN 1365-2:2014, IDT) "Випробування несучих будівельних конструкцій на вогнестійкість. Частина 2. Перекриття та покриття"
    Цей Цей стандарт встановлює метод випробування на вогнестійкість:
    - перекриттів без порожнин або з невентильованими порожнинами;
    - покриттів з порожнинами або без порожнин (вентильованих або невентильованих);
    - перекриттів і покриттів із заскленням з вогневим впливом знизу.
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 29 

  • ДСТУ EN 1365-3:2023 (EN 1365-3:1999, IDT) "Випробування несучих будівельних конструкцій на вогнестійкість. Частина 3. Балки"
    Цей стандарт встановлює метод випробування на вогнестійкість балок з нанесеними системами вогнезахисту чи без них з порожнинами або без них. Цей стандарт застосовують разом з EN 1363-1.
    Балки, що є частиною конструкції перекриття, випробовують разом з конструкцією перекриття згідно з описом, поданим в EN 1365-2, їх потрібно оцінювати на предмет цілісності та теплоізолювальної здатності.
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 14

  • ДСТУ EN 1365-4:2023 (EN 1365-4:1999, IDT) "Випробування несучих будівельних конструкцій на вогнестійкість. Частина 4. Колони"
    Цей стандарт установлює метод випробування на вогнестійкість колон в умовах вогневого впливу з усіх боків. Цей стандарт застосовують разом з EN 1363-1.
    Стандарт набуде чинності  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 12 .

  • ДСТУ CEN ISO/TR 52000-2:2023 (CEN ISO/TR 52000-2:2017, IDT; ISO/TR 52000-2:2017, IDT) "Енергоефективність будівель. Комплексне оцінювання енергоефективності будівель 2. Пояснення та обґрунтування стандарту ISO 52000-1"
    У цьому стандарті є посилання на загальний стандарт EPB, ISO 52000-1.
    Він містить інформацію для підтримки правильного розуміння, використання та національного впровадження стандарту ISO 52000-1, а саме:
    - пояснення методик і довідкової інформації та обґрунтування зробленого вибору даних;
    - звіт про перевірку методик розрахунку, наведених у стандарті;
    - пояснення для користувача та для авторів національних стандартів, що беруть участь у впровадженні комплексу стандартів EPB, охоплюючи детальні приклади.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Енергоефективність будівель і споруд» (ТК 302).
    Стандарт набуде чинності  2024-04-01.


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.