Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ. З 01.05.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

 • ДСТУ EN ISO/IEC 17000:2021 "Оцінювання відповідності. Словник термінів і загальні принципи"
  Цей стандарт установлює загальні терміни та визначення понять, що стосуються оцінювання відповідності (охоплюючи акредитацію органів з оцінювання відповідності) та використання оцінювання відповідності для сприяння торгівлі. Оцінювання відповідності взаємодіє з іншими галузями, такими як системи керування, метрологія, стандартизація та статистика. Меж оцінювання відповідності в цьому стандарті не визначено.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Оцінка відповідності» (ТК 89).
  Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
  Кількість сторінок документу = 24.

 • ДСТУ ISO 14016:2021 "Екологічне управління. Настанови щодо забезпечення достеменності екологічних звітів"
  У цьому стандарті подано принципи та настанови щодо підтвердження достеменності екологічної інформації, яку організація надає у своїх екологічних звітах.
  Цей стандарт застосовний, загалом, для підтвердження достеменності звітів інших типів за умови, у принципі, що особливої уваги приділено визначенню компетентності, необхідної виконавцю робіт з підтвердження достеменності.
  Технічний комітет стандартизації «Охорона довкілля» (ТК 82).
  Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
  Кількість сторінок документу = 30.

 • ДСТУ EN 15964:2018 "Прилади неодноразового використання для виявлення алкоголю у видихуваному повітрі. Вимоги та методи випробування"
  Цей стандарт поширюється на прилади для виявляння алкоголю у видихуваному повітрі, які вимірюють концентрацію алкоголю, що міститься в пробі видихуваного повітря, й призначені для використання під час попереднього оглядання або контролювання. Цей стандарт установлює вимоги до основних показників безпеки та робочих характеристик і методи випробування та вимоги до марковання, марковальних табличок та інструкцій з експлуатування.
  Цей стандарт містить вказівки щодо процедури затвердження типу, яка є послідовністю перевірянь технічних характеристик (за винятком випробуванняin vivo), яким піддають прилади, що їх надав виробник.
  Випробування in vivo, призначені для перевіряння здатності приладу працювати з реальними об’єктами, можна виконувати відповідно до національних вимог.
  Цей стандарт не застосовний до приладів, на які поширюється OIML R 126:1998 (Доказові аналізатори видихуваного повітря) та до одноразових контрольних пристроїв.
  Ці прилади призначено для застосування в діяльності правоохоронних органів.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Аналіз газів, рідких і твердих речовин» (ТК 122).
  Стандарт набув чинності  2020-01-01.
  Кількість сторінок документу = 30

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.