Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ. З 01.05.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

 • ДСТУ ISO 13909-5:2021 (ІSO 13909-5:2016, IDT) "Вугілля кам’яне та кокс. Механізоване відбирання проб. Частина 5. Кокс. Відбирання проб з рухомих потоків"
  Цей стандарт установлює процедури та вимоги щодо розроблення та впровадження схем механізованого відбирання проб коксу з рухомих потоків та методи відбирання проб. Різноманітність типів устатковання для відбирання проб та умов, за яких виконують механізоване відбирання, унеможливлює детальне описування стандартних конструкцій пробовідбірників, що їх застосовують у різних умовах.
  Розробник: “Технічний комітет стандартизації «Кокс» (ТК 12), Державне підприємство «Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут» (УХІН).
  Стандарт набув чинності  2022-05-01.
  Кількість сторінок документу = 25.

 • ДСТУ 9115:2021 "Система управління пожежною безпекою об’єкта захисту. Внутрішній аудит з оцінки протипожежного стану. Загальні положення"
  Цей стандарт установлює загальні вимоги щодо оцінювання протипожежного стану об’єкта захисту для забезпечення функціонування системи управління пожежною безпекою цього об’єкта згідно з ДСТУ 8965:2019.
  Цей стандарт призначений для розроблення суб’єктом управління пожежною безпекою об’єкта захисту відповідних управлінських рішень (заходів), планування фінансових витрат на їх реалізацію та пріоритетності їх виконання.
  Цей стандарт установлює якісну оцінку протипожежного стану пожежної безпеки об’єкта захисту суб’єктом управління пожежною безпекою цього об’єкта під час проведення внутрішнього аудиту (обстеження).
  Цей стандарт може бути застосовано суб’єктами управління пожежною безпекою об’єкта захисту під час підготування декларації відповідності матеріально-технічної бази цього об’єкта вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
  Цей стандарт не поширюється на оцінювання (експертизу) протипожежного стану об’єктів з високим ступенем ризику від провадження господарської діяльності згідно з суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію.
  Цей стандарт не поширюється на проведення згідно з планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).
  Стандарт набув чинності  2022-05-01.
  Кількість сторінок документу = 27.

 • ДСТУ EN IEC 55015:2021 (EN IEC 55015:2019, А11:2020, IDT; CISPR 15:2018, IDT) "Обладання освітлювальне та аналогічне електричне. Норми та методи вимірювання характеристик радіозавад"
  Цей стандарт застосовують для електричного освітлювального та аналогічного обладнання, та у ньому визначено норми й методи вимірювання характеристик радіозбурень такого обладнання.
  Цей стандарт поширюється на радіочастотні збурення (випромінювані та кондуктивні) від:
  — освітлювального обладнання;
  — освітлювальної частини багатофункціонального обладнання, де освітлювальна частина є основною функцією;
  — обладнання УФ- та ІЧ-випромінювання для житлового й непромислового застосування;
  — рекламних вивісок;
  — декоративного освітлення;
  — аварійних знаків.
  Сфера застосування цього стандарту охоплює діапазон частот від 9 кГц до 400 ГГц. Не потрібно проводити вимірювання на частотах, не зазначених у цьому стандарті.

  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Електромагнітна сумісність та стійкість радіоелектронних, електронних та електротехнічних засобів» (ТК 22).

  Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
  Кількість сторінок документу = 72.

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.