Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ. З 01.05.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

 • ДСТУ 9121:2021 "Метрологія. Вимірювачі електричного опору. Методика повірки"
  Цей  стандарт поширюється на вимірювачі електричного опору постійного струму в діапазоні від 0,1 Ом до 100 МОм з максимально допустимою основною відносною похибкою (далі — МДП) вимірювання від 0,01 % і більше (далі — вимірювачі) та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, обробляння результатів вимірювання та оформлення результатів повірки.
  Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки (далі — ЗВТ)), а також для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки.
  Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які відповідно до [2] виконують повірку вимірювачів електричного опору.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Метрологія та вимірювання» (ТК 63), Національний науковий центр «Інститут метрології» (ННЦ «Інститут метрології»).
  Стандарт набуде чинності  2022-07-01.
  Кількість сторінок документу = 14.

 • ДСТУ 9119:2021 "Метрологія. Мости, потенціометри автоматичні самописні, одноканальні, регулювальні та регулятори температури. Методика повірки"
  Цей  стандарт поширюється на автоматичні мости, автоматичні самописні, одноканальні, регулювальні потенціометри та регулятори температури (далі — прилади), виготовлені відповідно до вимог ГОСТ 22261, та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення
  та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки.
  Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки.
  Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях.
  Цей стандарт не застосовують для приладів:
  - у яких рух діаграмної стрічки не є функцією часу;
  - з нелінійною залежністю між значеннями вхідного сигналу та рухом покажчика (пристрою для реєстрування) приладу.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Метрологія та вимірювання» (ТК 63), Національний науковий центр «Інститут метрології» (ННЦ «Інститут метрології»)
  .
  Стандарт
  набуде чинності  2022-07-01.
  Кількість сторінок документу =
  24

 • ДСТУ EN 148-1:2021 (EN 148-1:2018, IDT) "Засоби індивідуального захисту органів дихання. Нарізеві. Зʼєднання для частин обличчя. Частина 1. Стандартне нарізеве зʼєднання"
  Цей стандарт поширюється на стандартні нарізеві з’єднання для засобів індивідуального захисту органів дихання та випробувальних пристроїв, необхідних для оцінювання деяких вимог.
  Цей стандарт не поширюється на устатковання для дайвінгу та дихальні апарати з позитивним тиском.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Безпека промислової продукції та засоби індивідуального захисту працюючих» (ТК 135).
  Стандарт
  набуде чинності  2022-08-01.
  Кількість сторінок документу = 20

 • ДСТУ EN 144-1:2021 (EN 144-1:2018, IDТ) "Засоби індивідуального захисту органів дихання. Вентилі газових балонів. Частина 1. Нарізі на вхідному з՚єднувальному пристрої"
  Цей стандарт визначає розміри та допуски, а також вимоги до ударостійкості та вимоги до марковання впускних з’єднань для під’єднання вентилів балонів до газових балонів для пристроїв захисту органів дихання (RPD).
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Безпека промислової продукції та засоби індивідуального захисту працюючих» (ТК 135)
  .
  Стандарт
  набуде чинності  2022-08-01.
  Кількість сторінок документу = 8

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.