Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Перевірити актуальність нормативних документів, якими користується Ваше підприємство!

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook (RUS)

 

З  01.09.2015 діятимуть такі ціни за перехід у АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення /уповноваження”  версії 1.3х та  оновлення бази нормативних документів до актуального стану і технічну підтримку  АРМ протягом 1-го року:

Перехід з версій  1.1x-1.24 *

Перехід з версії  1.25 *

1200.00

840.00

* - (з ПДВ)

До  01.09.2015 діють такі ціни за перехід у АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення /уповноваження”  версії 1.3х і технічну підтримку протягом 1-го року:

Перехід з версій  1.1x-1.24 *

Перехід з версії  1.25 *

960.00

360.00

* - (з ПДВ)


Нова версія 1.3. Постачання цієї версії АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження” почалось з 01.03.2014 р.

Нові можливості АРМ  стосовно версії  1.25

  Версія  1.3

При  формуванні номенклатур призначення / уповноваження використовується державний класифікатор "Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД) в редакції митного тарифу від 19.09.2013 р.".  

 

Для полегшення  переходу від  УКТЗЕД – 2007 до УКТЗЕД 2012 використовується таблиця  відповідністі між кодами цих ДК.

     

Внесено зміни в програмне забезпечення функціональних режимів E-mail, Сервіс,  які дозволять успішно встановлювати і використовувати  АРМ  під 64 бітними операційними системами Windows (наприклад – Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit).


АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення /уповноваження” , версії 1.3х – з  01.08.2014  нова ціна -  1800 грн. (з ПДВ)


Технічна підтримка АРМ

Технічна підтримка АРМ передбачає надання консультацій по E-mail або телефону щодо встановлення та експлуатації програмного забезпечення АРМ. Термін пільгової технічної підтримки складає 12 місяців з моменту постачання АРМ. Впродовж цього часу технічна підтримка надається безкоштовно. Після закінчення пільгового (безкоштовного) періоду, для подальшого обслуговування і оновлення систем, користувачам АРМ, необхідно оформити платну підписку на технічну підтримку.

Підтримка надається у рамках підписки на електронне видання "Інформаційно-Технологічний Супровід". В вартість Інформаційно-Технологічного Супроводу входять:

- консультації по E-mail або телефону щодо установки, впровадження та експлуатації АРМ;

- можливість отримувати оновлення програмного забезпечення АРМ;

- надання інформації про появу нових версій (модифікацій) АРМ;

- можливість звертатися із складними питаннями до розробників систем;

- надання знижок на придбання нових версій АРМ.

Вартість технічної підтримки АРМ на 6 місяців. ( з 01.01.2013.)                                  

Найменування продукту

Вартість (без ПДВ)

АРМ підготовки номенклатур продукції призначення/уповноваження версії  1.10-1.24

400.00

  Актуальні версії:

- АРМ ОС   -  6.93;

- АРМ підготовки номенклатур продукції призначення/уповноваження   -  1.25;

 Придбання актуальних версій надає користувачу право на безкоштовну технічну підтримку протягом 1–го року з дати оплати.


Нові можливості АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження” стосовно версії 1.23. 

  •         В табличному представленні блоку даних номенклатур призначення/уповноваження при уточненні кодів НД, ДКПП, УКТЗЕД у відповідних класифікаторах (без вибору нових кодів  для занесення в блок даних) повернення в таблицю відбудеться на позицію, з якої здійснювався виклик класифікатора. (версія 1.24).  

  •          Замінено класифікатор ДК 016-97 на ДК 016:2010, який вступить в дію з 01.01.2012. У зв’язку з цим внесено відповідні зміни у функції ведення номенклатур призначення/уповноваження. (версія 1.25).

  •          При друкуванні класифікатора ДК 016:2010 надається ще можливість друкування в форматі MS Word. (версія 1.25).

  •          При формуванні номенклатур призначення/уповноваження у табличному представленні в форматі MS Word додано 5-у колонку „Позначення, назва нормативного документу”. (версія 1.25). Дана поправка у версії 1.25 діє з 21.11.2012 р.

  •          При імпортуванні номенклатур призначення/уповноваження з таблиці в форматі MS Word передбачено також імпорт 5-ї колонки „Позначення, назва нормативного документу” (у випадку відсутності даних – колонка пуста). (версія 1.25). Дана поправка у версії 1.25 діє з 21.11.2012 р.

  •          При імпортуванні номенклатур призначення/уповноваження з таблиці в форматі MS Word  або наповнення полів номенклатур за допомогою буфера обміну Windows розширено набір допустимих символів. В номенклатури без змін імпортуються  ще наступні символи:   , , – , „ , ‹ , › , « , » , Ѓ , ѓ. (версія 1.25). Ця поправка у версії 1.25 діє з 10.07.2013 р.


АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження” , версії 1.2х– з 01.06.2010  нова ціна -  1400 грн. (без ПДВ)


Нові можливості АРМ  “Формування номенклатури продукції призначення/уповноваження” стосовно версії 1.14. 

·         В  режим КЛАСИФІКАТОРИ  додано нову  функцію „Переформування алфавітних покажчиків для каталогу НД”.  Алфавітні покажчики використовуються для швидкого пошуку НД при формуванні проектів номенклатур продукції призначення/уповноваження. Розробниками ПЗ  разом з базовим каталогом НД поставляються й алфавітні покажчики. Але при розширенні каталогу НД новими НД, введеними користувачем, слова з цих НД доповнять алфавітні покажчики тільки після виконання даної функції.  (версія  1.15).

·        В режимах ведення проектів номенклатур продукції призначення / уповноваження  в  функціях формування, модифікування значень конкретних полів одного блоку даних у версіях 1.1 – 1.15 було накладено обмеження в 200 рядків для табличного представлення одного блоку даних. Таке обмеження не дозволяло формувати проекткти номенклатур у складі одного блоку даних при загальній кількості рядків більшій від  200. Користувачу було необхідно ділити блоки даних на частини. В оновленій версіі АРМ максимальна кількість рядків одного блоку даних може досягати  10000. (версія 1.16)

·        В функціях виведення проектів номенклатур продукції призначення / уповноваження, затверджених номенклатур продукції призначення / уповноваження (Галузі призначення / уповноваження)  у формат текстового редактора MS Word  добавлено режим даного виведення без використання макрокоманд, що в свою чергу звільняє користувачів від додаткових настроювань, які необхідно виконати в режимі, що використовує макрокоманди. (версія 1.17)

·        Функції імпортування проектів номенклатур продукції призначення / уповноваження з таблиць в форматі текстового редактора MS WORD модернізовані в плані збереження позиційної відповідності між даними і при завантаженні їх в таблицю БД АРМ. Якщо ж така відповідність буде порушена, то тільки в межах окремої стрічки, яку користувач зможе легко виправити або в таблиці MS WORD, або в формі табличного ведення номенклатур продукціі в АРМ. (версія 1.18)

·         В функціях виведення проектів та затверджених номенклатур продукції призначення/ уповноваження  у формат текстового редактора MS Word в режимі „ПРОСТІШИЙ спосіб” користувачу пропонується два варіанти формування таблиці в форматі MS Word:  Варіант 1 – “Весь блок даних в один рядок таблиці Word” забезпечує вивід блоку даних в один рядок таблиці Word, що в достатній мірі дозволить зберегти користувацьке форматування і позиціонування даних з різних колонок таблиці. Варіант 2  - “Кожен рядок таблиці АРМ в окремий рядок таблиці Word” відповідає формату формування таблиці Word у попередній версії, а саме – кожен рядок таблиці АРМ виводиться в окремий рядок таблиці Word. (версія 1.19)

·        В табличному веденні проектів номенклатур продукції призначення/ уповноваження в колонках „ДКПП”, „Позначення НД, технічних регламентів” подвійним натисненням (клацанням) лівої клавіши маніпулятора „Миша” користувач активізує виведення на екран монітора додаткової інформації про конкретний документ. (версія 1.19)

·         Функцію імпортування  проектів номенклатур продукції призначення/уповноваження з таблиці текстового редактора MS WORD в БД АРМ доповнено способом Б.. Це спосіб імпортування без використання розбивки на блоки даних за допомогою „####. Важливим моментом даної функції є можливість застосування способів А., Б.  до однієї таблиці в форматі MS WORD. Вибір способу користувач здійснюватиме в залежності від того, як сформована таблиця в MS WORD. Спосіб А – використовування признаку блоку „####, Спосіб Б – не використовувати признак блоку, за блок приймається рядок таблиці. (версія 1.19)

·         В функціях ведення та відображення каталога нормативних документів деталізовано позицію „Ознака дії в Україні” (до внесення змін це поле могло приймати значення :  „+” – діє, „-” – не діє). Це поле може приймати наступні значення: чинний, скасований, замінений, не прийнятий і інше.

·          В функції „Імпортування ГП, ГУ з E-mail (дискети)” при імпортуванні в режимі з дискети встановлена можливість відновлення номенклатур призначення/уповноваження з набору даних Gp_nnnnn.rar, де  nnnnn – реєстраційний № АРМ, незалежно від того, чи занесені у відповідні таблиці дані про Свідоцтва призначення або уповноваження. (версія 1.21).

·         Актуалізовано Державний класифікатор ДК 004 – „Український класифікатор нормативних документів”. (версія 1.21). 

·         Виправлена неточність, яка виникала після закачки проектів номенклатур з таблиці MS Word, стосовно поля „Уктзед” в режимі табличного представлення номенклатур. (версія 1.22).

·         В функції ведення довідника „Випробувальних лабораторій (випробувальних центрів)” при  друкуванні стандартної форми переліку ВЛ(ВЦ) добавлено новий варіант формування такого переліку – в форматі MS Word. (версія 1.23).ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2020, ЛЕОНОРМ.