Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

НІЦ "ЛЕОНОРМ" працює та продовжує надавати доступ до своїх продуктів та послуг та поширювати офіційні копії стандартів. Кожен із нас має працювати заради України та нашої перемоги!

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс:  +38(032)2601151, +38(050)8065311.

ДП «УкрНДНЦ» видав низку національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ 9103:2021 "Метрологія. Вимірювачі коефіцієнта потужності (фазометри). Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на однофазні й трифазні засоби вимірювання коефіцієнта потужності (фазометри) (далі — ВКП), призначені для вимірювання коефіцієнта потужності та еквівалентного йому кута зсуву фаз між струмом і напругою (далі — КЗФ), класів точності від 0,2 до 4 у діапазоні частот від 40 Гц до 20 000 Гц, які:
    — введено в експлуатацію за позитивних результатів оцінювання відповідності вимогам Технічного регламенту;
    — перебувають в експлуатації й уведені в обіг до 01 січня 2016 року на підставі позитивних результатів державних приймальних чи державних контрольних випробувань або державної метрологічної атестації, і встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки.
    Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які виконують повірку ВКП, а також для застосування суб’єктами господарювання.
    Під час повірки ВКП необхідно додатково керуватись експлуатаційними документами на них та експлуатаційними документами на засоби повірки.
    Стандарт набув чинності 2022-01-01.
    Документ щодо чинностi: Наказ № 218 вiд 15.06.2021.
    Кількість сторінок документу = 32.

  • ДСТУ 9100:2021 "Метрологія. Тахографи. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на тахографи та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які виконують повірку тахографів. Повірочну лабораторію має бути внесено Мінінфраструктури України до переліку уповноважених суб’єктів господарювання як пункт сервісу тахографів (далі — ПСТ) або повірку виконують за залучення ПСТ.
    Стандарт набув чинності 2022-01-01.
    Документ щодо чинностi: Наказ № 218 вiд 15.06.2021.
    Кількість сторінок документу = 24.

  • ДСТУ 9101:2021 "Метрологія. Таксометри електронні. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на таксометри електронні, встановлені в автомобілі-таксі, і встановлює методику їх повірки, а саме:
    - операції повірки;
    - засоби повірки;
    - вимоги до кваліфікації персоналу;
    - умови проведення повірки;
    - вимоги щодо безпеки;
    - підготування до проведення повірки;
    - оброблення результатів вимірювань
    оформлення результатів повірки.
    Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також його можна застосовувати для проведення позачергової та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які виконують повірку таксометрів.

    Стандарт набув чинності 2022-01-01.
    Документ щодо чинностi: Наказ № 218 вiд 15.06.2021.
    Кількість сторінок документу = 12.

  • ДСТУ 9108:2021 "Метрологія. Теплообчислювачі для перетворювачів. Витрати рідини. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на теплообчислювачі для перетворювачів витрати рідини (далі ― прилади) та встановлює методику їх повірки, а саме:
    операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також його можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки.
    Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які виконують повірку приладів.
     
    Стандарт набув чинності 2022-01-01.
    Документ щодо чинностi: Наказ № 218 вiд 15.06.2021
    .
    Кількість сторінок документу = 14.

  • ДСТУ 9109:2021 "Метрологія. Теплолічильники єдині. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на теплолічильники єдині та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також його можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які виконують повірку приладів.

    Стандарт набув чинності 2022-01-01.
    Документ щодо чинностi: Наказ № 218 вiд 15.06.2021
    .
    Кількість сторінок документу = 16.

  • ДСТУ 9111:2021 "Метрологія. Теплолічильники складені. Методика повірки"
    Цей стандарт поширюється на теплолічильники складені та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготування до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює типу засобів вимірювальної техніки), а також його можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки. Стандарт призначено для застосування в наукових метрологічних центрах, метрологічних центрах та повірочних лабораторіях, які виконують повірку приладів.

    Стандарт набув чинності 2022-01-01.
    Документ щодо чинностi: Наказ № 218 вiд 15.06.2021
    .
    Кількість сторінок документу = 18.


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс:  +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.