Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ ISO 2597-2:2023 (ISO 2597-2:2019, IDT) "Руди залізні. Визначення масової частки загального заліза. Частина 2. Титрометричний метод після відновлювання хлоридом титану (ІІІ)"
    Цей стандарт установлює два титрометричні методи, вільні від ртутного забруднення, для визначення масової частки загального заліза в залізних рудах, із застосовуванням дихромату калію як титранту після відновлювання заліза(III) хлоридом олова(II) та хлоридом титану(ІІІ). Надлишок відновника окислюють розведеним дихроматом калію (метод 1) або хлорною кислотою. Обидва методи поширюються на природні залізні руди, залізорудні концентрати й агломерати, зокрема грудкований матеріал, із масовою часткою заліза від 30 % до 72 %.
    Стандарт набув чинності  2024-04-01.
    Кількість сторінок документу = 17

  • ДСТУ ISO 18808:2023 (ISO 18808:2021, IDT) "Сільськогосподарсткі шини для будівельних машин"
    Цей стандарт установлює познаки, розміри, профілі схвалених ободів, номінальні навантаги та рекомендовані швидкості для сільськогосподарських шин, що встановлюють на будівельні машини (наприклад, екскаватори навантажувачі, невеликі самоскиди, навантажувачі, екскаватори), що виконують роботу на будівельних майданчиках в умовах навантажування та транспортування. Шини, що відповідають цьому стандарту, позначають суфіксом IND у позначенні розміру шини; альтернативно, замість суфікса IND шини з кодовою познакою можуть бути ідентифіковані класифіка ційним кодом R4.
    Стандарт набув чинності  2024-04-01.
    Кількість сторінок документу = 22

  • ДСТУ 9243.4:2023 "Система проектної документації для будівництва. Основні вимоги до проектної документації"
    Цей стандарт установлює основні вимоги до проєктної документації на нове будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт (далі — будівництво) будівель і споруд різного функціонального призначення, зокрема з урахуванням застосування автоматизованих систем проєктування та використання методів будівельного інформаційного моделювання (ВІМ). Концепції та принципи будівельного інформаційного моделювання приймають згідно з ДСТУ ISO 19650-1. Вимоги до процесу будівельного інформаційного моделювання, а саме до процедур та правил створення, перевірки та надання інформації, які використовують для спільного прийняття рішень на основі інформаційної моделі проєкту, визначаються ДСТУ ISO 19650-1 та ДСТУ ISO 19650-2 включно з національним додатком. При формуванні позначень для ідентифікації будівельних елементів на креслениках, можна застосовувати міжнародну систему кодування будівельних елементів і робіт згідно з чинними нормативними документами.
    Стандарт набув чинності  2024-04-01.
    Кількість сторінок документу = 59

  • ДСТУ 9243.10:2023 "Система проектної документації для будівництва. Правила виконання специфікації обладнання і будівельної продукції"
    Цей стандарт установлює вимоги до виконання специфікації обладнання і будівельної продукції до основних комплектів робочих креслеників будівель і споруд різного призначення з урахуванням застосування автоматизованих систем проєктування та будівельного інформаційного моделювання (ВІМ).
    Стандарт набув чинності  2024-04-01.
    Кількість сторінок документу = 9

  • ДСТУ 9243.9243.5:2023 "Система проектної документації для будівництва. Загальні положення"
    Цей стандарт установлює загальні положення щодо структури і призначення Системи проєктної документації для будівництва (СПДБ) і правила оформлення познак стандартів, що поширюються на всі види нормативних документів СПДБ.
    Стандарт набув чинності  2024-04-01.
    Кількість сторінок документу = 9

  • ДСТУ 9243.7:2023 "Система проектної документації для будівництва. Правила виконання архітектурно-будівельних робочих креслень""
    Цей стандарт установлює склад і правила оформлення архітектурно-будівельних робочих креслеників (архітектурних рішень і будівельних конструкцій, включаючи робочу документацію на будівельну продукцію) будівель і споруд різного функціонального призначення, зокрема з урахуванням застосування автоматизованих систем проєктування та будівельного інформаційного моделювання (ВІМ).
    Стандарт набув чинності  2024-04-01.
    Кількість сторінок документу = 49

  • ДСТУ EN 508-2:2022 (EN 508-2:2019, IDT) "Вироби покрівельні та облицювальні металеві листові. Вимоги до самонесних виробів зі сталевих, алюмінієвих листів або листів із нержавкої сталі. Частина 2. Алюміній"
    Цей стандарт установлює вимоги до самонесних профільованих листів для зовнішнього облицювання покрівлі, стін, касетного облицювання та його елементів, призначених для розташування внапусток, виготовлених із алюмінієвого листа з покриттям чи без нього (з додатковим органічним покриттям чи анодуванням). Цей стандарт установлює загальні характеристики, визначення понять, види, класифікації і марковання виробів, а також вимоги до матеріалів, з яких можна виготовляти вироби. Цей стандарт призначений для використання виробниками, щоб забезпечити відповідність виробів вимогам, або покупцями для перевірки відповідності виробів перед тим, як вони будуть доступні на ринку перед їх відправленням із підприємства-виробника. Стандарт установлює вимоги до виробів, що забезпечують відповідність їх за нормальних умов експлуатації. Цей стандарт застосовний до всіх укладених внапусток самонесних профільованих листів зовнішнього облицювання покрівлі, стінового облицювання, касетного облицювання та його елементів, за винятком черепиці з площею поверхні менше ніж 1 м2 та виготовленої методом штампування. Ці профільовані листи для покрівлі розраховані для зовнішнього захисту будівлі від вітру, дощу й снігу та передавання на конструкцію будь-яких сумарних навантажень і нерегулярних навантажень від технічного обслуговування.
    Цей стандарт не поширюється на вироби для конструкційних потреб, тобто він охоплює вироби, що використовують у конструкціях класу III (згідно з EN 1993-1-4), але не застосовний до виробів, які використовують у конструкціях класів І і II (згідно з EN 1999-1-4), призначених для досягнення загальної або часткової стійкості будівельної конструкції забезпеченням опору поперечним деформаціям чи опору постійним статичним навантаженням (без урахування власної ваги металевого листа). Цим стандартом не охоплено вимоги щодо несної конструкції, проєктування покрівлі й виконання з’єднань і водозливів.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Металобудівництво» (ТК 301), Товариство з обмеженою відповідальністю «Український інститут сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського».
    Стандарт набуде чинності:  2024-06-01.


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.